PROSINEČKI STVARA NEKE NOVE ZMAJEVE: Kodro donio pobjedu u Razgradu

Objavljeno u rubrici Sport Autor:  e-Posavina 24. Ožujak, 2018. Veličina pisma smanji veličinu pisma uvečaj veličinu pisma 0
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je u Razgradu u prijateljskom meču selekciju Bugarske rezultatom 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Kodro još u 20. minuti utakmice.

Bh. izbornik Robert Prosinečki od prve minute na teren je poslao Šehića, Memiševića, Bičakčića, Zukanovića, Kolašinca, Sarića, Bešića, Pjanića, Kodru, Duljevića i Džeku.

Početak susreta nije donio velika uzbuđenja, a domaća selekcija bila je nešto konkretnija i agresivnija, piše portal Klix.ba.

Međutim, Zmajevi u 20. minutu nakon prvog ozbiljnijeg napada dolaze do vodstva i, ispostavit će se, jedinog gola na utakmici.

Duljević i Kolašinac su sjajno kombinirali na rubu šesnaesterca, a odličnu akciju okrunio je Kodro, koji se dobro snašao u šesnaestercu Bugarske.

Domaći su u nastavku susreta zahvaljujući nekoliko loših reakcija bh. obrane imali dobre prilike za izjednačenje, ali nisu bili precizni.

BiH je mogla udvostručiti prednost četiri minute prije odlaska na odmor, kada je ponovo Kodro bio u prilici nakon sjajnog kontranapada, ali njegov šut je otišao pored gola.

U drugom poluvremenu još mirniji tempo, bez pravih prilika pred jednim ili drugim golom. Šansu da zaigraju u bh. dresu dobili su još Milošević, Medunjanin, Zakarić, Prevljak i Cimirot.

Najbolju priliku za promjenu rezultata propustio je Bičakčić u 63. minuti kada je zakasnio na sjajan centaršut Pjanića iz slobodnog udarca.

Do kraja meča nije bilo promjena, a vrijedi istaći da su Bugari utakmicu okončali s deset igrača budući da je Raynov dvije minute prije kraja meča zaradio drugi žuti karton.

Pročitano 191 puta Posljednja izmjena dana: 24. Ožujak, 2018.