Objavljeno u rubrici Sport Autor: 02. Listopad, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

"Unatoč tome što ima problema Mamićev utjecaj u našem nogometu je apsolutno presudan. Njegov je utjecaj toliki koliki on hoće u pojedinom trenutku. Samo on je gazda"!

Objavljeno u rubrici Sport Autor: 17. Rujan, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

U dvorani Sinan Erdem u Istanbulu u finalnom susretu Eurobasketa selekcija Slovenije pobijedila Srbiju i postala novi prvak Europe. Konačan rezultat bio je 93:85.

Objavljeno u rubrici Sport Autor: 13. Rujan, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

U Istanbulu se, nažalost bez Hrvatske, igra Europsko košarkaško prvenstvo. U četvrtfinale plasirala se i reprezentacija Srbije, iako znatno oslabljena neigranjem važnih igrača Raduljice te Teodosića.

Objavljeno u rubrici Sport Autor: 01. Rujan, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

Nogometna reprezentacija Bosne I Hercegovine poražena je sinoć u Nikoziji od Kipra rezultatom 3:2 i tako šanse za plasman na Svjetsko prvenstvo u Rusiji naredne godine svela na minimum, piše agencija Patria.

Objavljeno u rubrici Sport Autor: 16. Kolovoz, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

U Sportskim novostima u srijedu Edis Elkasević, trener najbolje diskašice svijeta otvoreno je progovorio o odnosima u stožeru, odnosu i uvjetima pod kojima je Sandra Perković pokazala da je najbolja na svijetu.

Objavljeno u rubrici Sport Autor: 09. Kolovoz, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

U posljednjoj finalnoj disciplini četvrtog dana Svjetskog prvenstva u atletici Kenijka Faith Kipyegon postala je svjetskom prvakinjom na 1500 metara i dodala zlato u kolekciju u kojoj je već imala srebro iz Pekinga 2015. godine. U dugačkom završnom sprintu do srebrnog odličja dotrčala je Amerikanka Jennifer Simpson, svjetska prvakinja iz Daegua 2011.

Objavljeno u rubrici Sport Autor: 29. Srpanj, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija osvojila je naslov svjetskog prvaka nakon što je u finalu SP-a u Budimpešti svladala domaćina Mađarsku sa 8-6 (4-0, 0-2, 2-2, 2-2). Za Hrvatsku je to drugi naslov u povijesti, točno 10 godina nakon Melbournea 2007. kada je u finalu također svladala Mađarsku.

Objavljeno u rubrici Sport Autor: 11. Lipanj, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

Teško da je neko od navijača nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine sinoć mirno zaspao poslije meča sa Grčkom i onih mizernih 0:0. Još teže je svakako selektoru Mehmedu Baždareviću, koji će sigurno i u danima pred nama razmišljati o taktici i analizirati situaciju gdje je pogriješio.

Objavljeno u rubrici Sport Autor: 31. Svibanj, 2017. Komentiraj
(0 glasova)

Nakon što je osvojila prvi naslov prvaka, Rijeka je u finalu Kupa u Varaždinu pobijedila Dinamo 3:1 i prvi put u povijesti osvojila dvostruku krunu.